سرآغاز

با فراگیر شدن استفاده از فناوری‌های شناسایی خودکار «AI/DC» همچون بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID در جهت بهبود فرآیند‌های گرد‌آوری و انتقال مکانیزه داده‌ها به سیستم‌های کامپیوتری، هر روز به شمار کاربران این نوع تجهیزات در زمینه‌های صنعتی، اداری، نظامی، تجاری و درمانی افزوده می شود.
حال در این میان، عدم دسترسی کافی و کیفی به اطلاعات در خصوص این فناوری‌ها و تجهیزات آن از یک سو و تنوع بیش از اندازه برندها و گسترش محصولات با طیف‌ وسیعی از قابلیت ها و مشخصات از سوی دیگر، کاربران را دچار سردرگمی و انتخاب گزینه‌ی مناسب از بین انبوه این تجهیزات را کاری بسیار دشوار ساخته است.

محصول اورجیتال

تضمین اصالت کلیه محصولات

محصول اورجیتال

تضمین اصالت کلیه محصولات

محصول اورجیتال

تضمین اصالت کلیه محصولات

محصول اورجیتال

تضمین اصالت کلیه محصولات

دیتاتک در اردیبهشت 1395 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت شد تا به عنوان گسترده ترین مرجع محصولات تخصصی فناوری‌های شناسایی خودکار «AI/DC» همچون بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID در کشور به عرضه محصولات و خدمات بپردازد.

دیتاتک

مرجع تخصصی خرید تجهیزات بارکد، کارت‌های هوشمند و RFID

دیتاتک در خرداد سال 1391 اولین گام را با هدف ایجاد یک مرجع کاملا تخصصی جهت پاسخ به نیازهای مختلف مشتریان در این حوزه و آشنایی بیشتر آنان با محصولات برداشت و پس از بررسی دقیق و مقایسه برندهای مختلف، مجموعه‌ای از بهترین ها و با کیفیت ترین محصولات از نظر کیفیت ساخت و عملکرد را انتخاب و در کنار هم جای داد و نهایتاً در فروردین سال 1393 با راه اندازی فروشگاه تخصصی اینترنتی جهت معرفی، تامین و عرضه این دسته از محصولات فعالیت خود را آغاز نمود.

در حال حاضر دیتاتک به عنوان مرجع تخصصی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزاتی همچون انواع چاپگرهای برچسب و RFID، بارکدخوان، رایانه قابل حمل «هندهلد»، چاپگر رسید، چاپگر کارت PVC، صندوق فروشگاهی، لوازم جانبی و قطعات یدکی تجهیزات، اقلام مصرفی تجهیزات در ایران است. و همواره می کوشد با فراهم کردن بستری مناسب محصولاتی کارآمد و مطابق با استاندارهای جهانی و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا ضمن دریافت اطلاعات کامل و تخصصی محصولات، آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب و با اطمینان از اصالت محصول اقدام به تهیه آن نمایند.