1. فروشگاه اینترنتی دیتاتک
  2. اخبار
  3. زبرا Zebra مرکز راهکارهای سازمانی موتورولا را خرید.
زبرا Zebra
اخبار
31
۰

زبرا Zebra مرکز راهکارهای سازمانی موتورولا را خرید.

شرکت موتورولا (Motorola Solutions) برای واگذاری مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورولا با شرکت زبرا (Zebra Technologies) به توافق رسید. این واگذاری که مورد تایید هیئت مدیره هر دو شرکت زبرا و موتورولا واقع شده است، نیازمند دریافت تاییده قانونی و دولتی هم نیازمند است.

در این توافق مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورولا (Motorola Solutions) به قیمت 3.5 میلیارد دلار به شرکت زبرا (Zebra Technologies) واگذار شد. دو شرکت با انتشار بیانیه رسمی اعلام کردند که فرآیند واگذاری مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورلا به شرکت Zebra در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی نهایی خواهد شد.

آندرس گوستافسون مدیرعامل شرکت زبرا (Zebra Technologies) گفت: این توافق شرکت زبرا (Zebra Technologies) را به یکی از بزرگ‌ترین ارایه‌دهندگان راهکارهای هوشمند تبدیل می‌کند و باعث می‌شود تا این شرکت ضمن گسترش خدمات سازمانی، زنجیره‌های ارزشی خود را توسعه بخشد. راهکارهای سازمانی به میزان قابل ملاحظه بر ارزش سهامداران ما تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود نوآوری بیشتر در محصولات و ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان و شرکای ما صورت گیرد. این واگذاری زبرا (Zebra Technologies) را به عنوان یک مبتکر فناوری با قابلیت سرعت‌دهی به ارایه خدمات موبایلی، اینترنت اشیا (IoT)، مکان یابی و سنجش حرکت، تحلیل داده‌ها و سیستم‌های پردازش ابری معرفی می‌کند و به ما کمک می‌کند تا بر فرآیند ارایه راهکارهای بحرانی برای سازمان‌های دولتی و خدمات عمومی تمرکز راهبردی داشته باشیم. ما با تکمیل شدن فرآیند واگذاری درآمد به‌ دست آمده را به سهامداران بازمی‌گردانیم.

البته شرکت موتورولا (Motorola Solutions) بخشی از کسب و کار خود را حفظ کرد. این شرکت همچنان به تولید، طراحی و ارائه راه حل های ارتباطات صوتی و داده ای برای مشتریان امنیتی دولتی و دولتی در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

صندوق فروشگاهی
فهرست