1. دیتاتک
  2. /
  3. معرفی
  4. /
  5. آشنایی با شرکت Unitech؛ پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات AIDC

آشنایی با شرکت Unitech؛ پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات AIDC

459 بازدید
آشنایی با شرکت Unitech

شرکت Unitech در سال 1979 در تایوان تأسیس شد و به عنوان ارائه دهنده فناوری‌های AIDC (سیستم های شناسایی خودکار و گردآوری داده) فعالیت خود را آعاز کرد.

یونیتک به پشتوانه 40 سال تجربه توانسته است طیف گسترده‌ای از رایانه‌های قابل حمل صنعتی، هندهلد و تبلت های صنعتی، قرائتگر RFID و انواع بارکدخوان دستی، قابل حمل و صنعتی را تولید و روانه بازار جهانی کند. محصولات یونیتک در صنایع مختلف از جمله لجستیک، مراقبت‌های بهداشتی، خرده فروشی، انبارداری، تولید، حمل و نقل و خدمات میدانی خدمات بسیار ارزشمندی را در سراسر دنیا برای مشتریان داشته است.

دامنه تجارت

شرکت Unitech با بیش از 500 کارمند تمرکز خود را بر روی طراحی و تولید محصولات با کیفیت و البته مقرون به صرفه گذاشته است و با توانایی بالا در شناسایی نیازها و فرصت‌های بازار، به یک ارائه دهنده برتر محصولات AIDC در جهان تبدیل شده است. یونیتک واحدهای تجاری قدرتمندی در آمریکای شمالی، APAC، چین، اروپا، ژاپن و تایوان تاسیس کرده است و تقریباً با بیش از 1000 شریک تجاری در 35 کشور همکاری بسیار دوستانه‌ای دارد.

Unitech از سال 2008 به پشتوانه تجربه و تخصص خود در طراحی و تولید تجهیزات AIDC و محصولات مبتنی بر IP، خط تولید جدیدی را به نام TASHI راه‌اندازی کرد و با معرفی یک راه حل هوشمند و یکپارچه به نامEfilin در زمینه‌های Intercom وSecurity به ارائه خدمات به بخش‌های مسکونی و سازمانی پرداخته و دامنه فعالیت خود را وسیع‌تر کرده است.

مسئولیت اجتماعی Unitech

Unitech بر این باور است که بخشی از یک جامعه جهانی است و با حضور در برنامه‌های خیرخواهانه در سراسر جهان، تعهد خود را نسبت به مسئولیت اجتماعی نشان می‌دهد. همچنین این شرکت خود را متعهد به محیط زیست می داند و سیستم‌های سبز را در طراحی محصول، تولید و خدمات خود ادغام کرده است.

شرکت Unitech همواره از ارزش‌های اصلی در صداقت و یکپارچگی، همکاری، تعالی و به اشتراک گذاری سود حمایت می کند تا به شرکای ارزشمند خود در سراسر جهان خدمت کند و بدون هیچ گونه چشم داشتی به مسیر خود در نوآوری و ارائه خدمات پیشرفته و متفکرانه ادامه می دهد تا آینده‌ای بهتری برای همه مشارکت‌کنندگان به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این راهنما برای شما مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید