1. دیتاتک
  2. معرفی
  3. معرفی شرکت Unitech | پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات AIDC

معرفی شرکت Unitech | پیشرو در طراحی و تولید تجهیزات AIDC

معرفی
351 بازدید
شرکت Unitech

شرکت Unitech در سال 1979 در تایوان تأسیس شد و به عنوان ارائه دهنده فناوری‌های AIDC (سیستم های شناسایی خودکار و گردآوری داده) فعالیت خود را آعاز کرد.

یونیتک به پشتوانه 40 سال تجربه توانسته است طیف گسترده‌ای از رایانه‌های قابل حمل صنعتی، هندهلد و تبلت های صنعتی، قرائتگر RFID و انواع بارکدخوان دستی، قابل حمل و صنعتی را تولید و روانه بازار جهانی کند. محصولات یونیتک در صنایع مختلف از جمله لجستیک، مراقبت‌های بهداشتی، خرده فروشی، انبارداری، تولید، حمل و نقل و خدمات میدانی خدمات بسیار ارزشمندی را در سراسر دنیا برای مشتریان داشته است.

دامنه تجارت

شرکت Unitech با بیش از 500 کارمند تمرکز خود را بر روی طراحی و تولید محصولات با کیفیت و البته مقرون به صرفه گذاشته است و با توانایی بالا در شناسایی نیازها و فرصت‌های بازار، به یک ارائه دهنده برتر محصولات AIDC در جهان تبدیل شده است. یونیتک واحدهای تجاری قدرتمندی در آمریکای شمالی، APAC، چین، اروپا، ژاپن و تایوان تاسیس کرده است و تقریباً با بیش از 1000 شریک تجاری در 35 کشور همکاری بسیار دوستانه‌ای دارد.

Unitech از سال 2008 به پشتوانه تجربه و تخصص خود در طراحی و تولید تجهیزات AIDC و محصولات مبتنی بر IP، خط تولید جدیدی را به نام TASHI راه‌اندازی کرد و با معرفی یک راه حل هوشمند و یکپارچه به نامEfilin در زمینه‌های Intercom وSecurity به ارائه خدمات به بخش‌های مسکونی و سازمانی پرداخته و دامنه فعالیت خود را وسیع‌تر کرده است.

مسئولیت اجتماعی Unitech

Unitech بر این باور است که بخشی از یک جامعه جهانی است و با حضور در برنامه‌های خیرخواهانه در سراسر جهان، تعهد خود را نسبت به مسئولیت اجتماعی نشان می‌دهد. همچنین این شرکت خود را متعهد به محیط زیست می داند و سیستم‌های سبز را در طراحی محصول، تولید و خدمات خود ادغام کرده است.

شرکت Unitech همواره از ارزش‌های اصلی در صداقت و یکپارچگی، همکاری، تعالی و به اشتراک گذاری سود حمایت می کند تا به شرکای ارزشمند خود در سراسر جهان خدمت کند و بدون هیچ گونه چشم داشتی به مسیر خود در نوآوری و ارائه خدمات پیشرفته و متفکرانه ادامه می دهد تا آینده‌ای بهتری برای همه مشارکت‌کنندگان به ارمغان آورد.

برچسب‌ها: ,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست