1. دیتاتک
  2. /
  3. اخبار
  4. /
  5. اولین نمایشگاه تخصصی صندوق مکانیزه فروش و فناوری‌های وابسته

اولین نمایشگاه تخصصی صندوق مکانیزه فروش و فناوری‌های وابسته

424 بازدید
اولین نمایشگاه تخصصی صندوق مکانیزه فروش و فناوری‌های وابسته

سالن تخصصی صندوق مکانیزه فروش و فناوری‌های وابسته

الکامپ به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت‌های جدید در زمینه ICT توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار می‌شود که امسال با همت کمیسیون صندوق‌های مکانیزه فروش در این سازمان و مشارکت فعالان پیشرو در ارائه تجهیزات، نرم‌افزارها و خدمات صندوق فروشگاهی، برای اولین بار یکی از سالن‌های الکامپ به این حوزه تخصصی، اختصاص یافته است. صندوق مکانیزه فروش یکی از مهم‌ترین مجموعه ابزار فناوری اطلاعات برای مدیریت فروش در کسب و کارهای بزرگ و کوچک خرده‌فروشی است.

محصولات داخلی و خارجی

مجموعه‌ای که می‌تواند شامل سخت‌افزارهای مختلفی همچون رایانه قابل لمس فروشگاهی، چاپگر صدور فیش، بارکدخوان، کشوی پول، ترازوی دیجیتال، چاپگر برچسب، رایانه‌های قابل حمل، تجهیزات RFID، کارتخوان، کیوسک سفارش‌گیری در کنار نرم‌افزارهای تخصصی مدیریت فروش و خدمات مرتبط با آن باشد.

از سوی دیگر، استفاده از این سیستم‌ها یکی از الزامات رسیدن به شفافیت مالیاتی و اطلاعاتی کشور به شمار می‌آید. سازمان امور مالیاتی از مدت‌ها پیش روی طرحی به نام “مکانیزاسیون صندوق‌های فروش” کار کرده است که اخیراً رئیس سازمان امور مالیاتی، از تصویب آن در مجلس شورای اسلامی خبر داده است.

کمیسیون صندوق‌های مکانیزه فروش در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، با مشارکت جمعی از تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان مطرح و باسابقه این صنعت، در سالن تخصصی ۳۸A ضمن معرفی آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های حاصل در زمینه صندوق‌های فروشگاهی و فناوری‌های وابسته، از پتانسیل بالای موجود در بخش خصوصی که می‌تواند یکی از بازوهای مطمئن در اجرای پروژه ملی “مکانیزاسیون صندوق‌های فروش” باشد دفاع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این راهنما برای شما مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید
فهرست