روش‌های ارسال

تحویل فوری

دیتاتک همواره می‌کوشد تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش‌ها را تحویل دهد تا تجربه‌ای متفاوتی از خرید اینترنتی برای مشتریان فراهم کند. از این رو کلیه سفارش‌ها که آدرس تحویل آن تهران، کرج و اسلامشهر باشد در کمتر از 3 ساعت تحویل داده خواهد شد.

رایگان
سفارشات بیشتر از هشتصد هزار تومان

بیست هزار تومان
سفارشات کمتر از هشتصد هزار تومان

تحویل کالا توسط تیپاکس

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم داشته و زمان تحویل سفارش به طور معمول طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت انجام می‌پذیرد. خریدار موظف است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، ایراد و اشکال پس از هماهنگی با کارشناس خدمات پس از فروش دیتاتک در همان روز نسبت به بازگرداندن کالا اقدام نماید.

رایگان
سفارشات بیشتر از هشتصد هزار تومان

پس کرایه
سفارشات کمتر از هشتصد هزار تومان

تحویل کالا توسط باربری

در صورت درخواست خریدار امکان ارسال سفارش توسط باربری مورد تأیید ایشان نیز امکان پذیر می‌باشد. سفارش‌هایی که توسط باربری ارسال می‌شود، از دیتاتک تا محل تحویل سفارش به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهند شد. و هزینه ارسال بر اساس تعرفه‌های شرکت باربری تعیین می‌شود و دیتاتک هیچ گونه دخل و تصرفی در آن نخواهد داشت.
زمان تحویل سفارش به طور معمول طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت انجام می پذیرد. خریدار موظف است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، ایراد و اشکال پس از هماهنگی با کارشناس خدمات پس از فروش دیتاتک در همان روز نسبت به بازگرداندن کالا اقدام نماید.

رایگان
سفارشات بیشتر از هشتصد هزار تومان

پس کرایه
سفارشات کمتر از هشتصد هزار تومان

تحویل کالا توسط پست پیشتاز

در صورتی که ارسال سفارش با سرویس تحویل فوری امکان‌پذیر نباشد، پست پیشتاز برای ارسال سفارشات‌ در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، سفارش طی ۲۴ ساعت برای مرسولات شهری و درون استانی و 2 الی 5 روز برای مراکز استان‌ها و سایر شهرستان‌ها ارسال می‌گردد.
پس از ارسال، شماره رهگیری مرسوله پستی از طریق پیام کوتاه برای خریدار ارسال خواهد شد. جهت رهگیری سفارش می‌توانید به آدرس https://itemtracking.post.ir مراجعه و با وارد کردن شماره 20 رقمی مرسوله از وضعیت آن آگاه شوید.

رایگان
سفارشات بیشتر از هشتصد هزار تومان

نه هزار تومان
سفارشات کمتر از هشتصد هزار تومان برای تهران

پانزده هزار تومان
سفارشات کمتر از هشتصد هزار تومان برای شهرستان‌ها

صندوق فروشگاهی