1. دیتاتک
  2. /
  3. اخبار
  4. /
  5. بارکد دوبعدی QR به صفحه مرگ ویندوز 10 اضافه شد

بارکد دوبعدی QR به صفحه مرگ ویندوز 10 اضافه شد

888 بازدید
بارکد دوبعدی QR به صفحه مرگ ویندوز 10 اضافه شد

مایکروسافت پس از ارائه ویندوز 10 با بروزرسانی سالانه‌ی خود سعی بر بهبود هر چه بیشتر این سیستم عامل دارد تا تجربه تلخ ویندوز 8 را به فراموشی بسپارد. اکثر کاربران ویندوز 10 مایکروسافت با صفحه مرگ آبی (Blue Screen of Death) مواجه شده‌اند که به دلیل مشکلات سخت افزاری و نرم‌افزاری در ویندوز 10 ظاهر می‌شود و در سخت ترین حالت چند ساعت از وقت کاربر را می گیرد.

حال مایکروسافت برای حل مشکلات کاربران خود و عدم نمایش این صفحات در جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز 10 ابزار جالبی را به صفحه مرگ آبی (Blue Screen of Death) اضافه کرده است. از این پس این صفحات حاوی یک بارکد دوبعدی یا کیوآر کد QR می‌باشند که به کاربر اجازه می‌دهد با اسکن این کد توسط گوشی هوشمند خود به جزییات خطای رخ‌داده و راه‌حل آن دست پیدا کند.

با استفاده از این ابزار مایکروسافت، کاربر بعد از اسکن بارکد دوبعدی QR به سایت پشتیبانی مایکروسافت هدایت شده و در آنجا اطلاعات بیشتر و دقیق تری درباره خطای رخ‌داده و نحوه برطرف کردن آن مشاهده خواهد کرد. در این قسمت کاربر با مطالعه مقالات مرتبط به کد خطا می‌تواند نسب به رفع مشکلات اقدام  کند تا دیگر شاهد صفحه مرگ آبی در ویندوز 10 نباشد. ارائه این راه‌حل میتواند یکی از بهترین ایده‌ها برای برطرف کردن چنین مشکلاتی باشد چرا که بسیاری از کاربران قادر به رفع خطاهای صفحه مرگ آبی نبوده و دائما با آن روبه‌رو می‌شوند.

به نظر شما این راه‌حل ماکروسافت می‌تواند به کاربران کمک کند؟ اگر شما هم تجربه‌ کار با این ابزار را دارید، لطفا دیدگاه‌ها خود را با ما به درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این راهنما برای شما مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید
فهرست