درباره ما

با توسعه ی روزافزون صنعت دیجیتال و افزایش کاربران اینترنت، روش های نوین داد و ستد جایگزین سبک و سیاق سنتی این فرآیند گردیده است، روش هایی که اولین و مهمترین دست آورد آن صرفه جویی در زمان می باشد.

حال با توجه به گسترش بکارگیری فناوری هاي شناسایی و گردآوری خودكار داده ها (AI/DC) همچون بارکد، کارت های هوشمند و RFID در جهت بهبود جمع آوری و انتقال اطلاعات به سيستم های كامپيوتری در کلیه مراکز صنعتی، بازرگانی، خدماتی، نظامی و درمانی، دیتاتک اقدام به راه اندازی فروشگاهی اینترنتی تخصصی در این حوزه نموده تا مشتریان ضمن دریافت اطلاعات کامل و تخصصی بتوانند متنوع‌ترین محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل گیرند.

دیتاتک این افتخار را دارد به عنوان گسترده ترین شبکه تامین، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات سخت افزاری مانند چاپگر برچسب و بارکد، بارکدخوان، رایانه قابل حمل، چاپگر صدور کارت، چاپگر صدور فیش و رسید، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات تخصصی RFID، اقلام مصرفی تجهیزات و ... از برندهای سرشناس جهانی همچون Zebra  ، Motorola ، Honeywell ، Datalogic ، Zebex ، Toshiba ، TSC ، Sewoo ، ATID ، Intermec ، M3 Mobile ، Argox ، OKPOS ، Godex و... با فراهم کردن بستری مناسب محصولاتی کارآمد و مطابق با استاندارهای جهانی و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.